• De indeling is een voorlopig indeling, want vooral in de bovenbouw verwachten wij nog wat verschuivingen. Dit omdat er in de komende periode nog spelers lid kunnen worden of spelers op kunnen zeggen (die nu nog wel ingedeeld zijn). In het geval van meerdere wijzigingen in een team wordt er in augustus opnieuw naar de indeling gekeken.

    Sommige teams hebben nu een hele ruime selectie. De verwachting is echter dat we niet met een selectie van 20 spelers het seizoen in zullen gaan. Voor de start van het seizoen gaan we ieder team nog een keer bij langs.

     De Technische Commissie behoudt zich dan ook het recht voor om wijzigingen in het aantal teams en teamsamenstelling door te voeren. Om te voldoen aan de AVG (privacywetgeving) publiceert V.V. Drachten de teamindelingen niet meer met de volledige spelersnamen. We wij hebben gekozen om te publiceren met de combinatie van “voornaam - eerste letter achternaam”.