• vv Drachten is een voetbalvereniging die middenin de samenleving staat, al meer dan 100 jaar.
  Ik zoek voor ons clubhuis nog een aantal vrijwilligers die een aantal keren per jaar een dienst willen draaien als baroudste.
  Wat houdt baroudste in:
  Je draait een aantal keren per jaar, liefst 1 keer per maand, maar mag ook 1 keer per 2 maanden, een dienst waarin je de ouders van spelers/speelsters, die helpen “aanstuurt” , naast dat je zelf uiteraard ook de klanten helpt.
  Je bent vraagbaak voor de ouders als die er niet uitkomen.
  Je draait zelf volledig mee in de verkoop van koffie, frisdrank, broodjes, snacks en bereid deze laatste ook. In de middagdienst worden er ook alcoholische dranken verkocht. Hiervoor is het nodig dat het IVA certificaat gehaald wordt, welke via internet gevolgd kan worden en in een uurtje te doen is.
  We hebben verschillende diensten.
  De ochtenddienst begint om 10.00 uur tot 14.00 uur en de middagdienst start om 14.00 uur tot 18.00 uur.
  Uiteraard wordt je ingewerkt door een ervaren clubhuismedewerker.

  Lijkt het jouw nou leuk om bij onze gezellige club te helpen of wil je eerst meer informatie, neem dan contact op met de clubhuiscommissie op: clubhuiscommissie@vvdrachten.nl of bel met
  Ricus: 06-11319281