• De laatste week van september is door het jeugdbestuur een bijeenkomt georganiseerd voor alle trainers en leiders met als onderwerp “gedrag op en rond het veld” in de kantine van de vv Drachten. De presentatie werd gegeven door Rene Felen van Triple Win (ook actief bij het Nederlands elftal, BVO’s en amateurverenigingen). De bijeenkomst was in twee gedeelten en de opkomst was groot, tot groot genoegen van het jeugdbestuur. Het (jeugd)bestuur van de vv Drachten vindt het belangrijk dat de ouders, sporters, trainers en leiders respect voor elkaar hebben en elkaar waarderen in de functie die zij vervullen binnen de vv Drachten. Tijdens de presentatie bleek dat veel zaken erg voor de hand liggen en dat het goed is dit nog eens te bespreken/benoemen. Al met al een leerzame avond waar, het jeugdbestuur en vrijwilligers mee verder kunnen.

    Voor een impressie, klik hier.