• Oane Westra nieuwe hoofdtrainer V.V. Drachten

    28 mei 2020
    |
    • 0
  • Vanaf volgend seizoen is Oane Westra de nieuwe hoofdtrainer van V.V. Drachten. Westra was de afgelopen seizoenen als hoofdtrainer verbonden aan V.V. Hardegarijp (tweedeklasse zaterdag). Westra ziet het als een mooie uitdaging om bij Drachten - dat volgens hem beschikt over 'een jonge, talentvolle selectie waar rek in zit', - aan de slag te gaan. De ambitie van de vereniging om met eigen jeugd een stabiele tweedeklasser te worden spreekt hem aan. Het bestuur van de oudste voetbalclub van Drachten is verheugd met Westra’s komst. Tijdens de sollicitatieprocedure bleek er zowel op voetbalinhoudelijk als sociaal communicatief vlak een klik tussen trainer, spelers en bestuursleden. ‘We zien komend seizoen – waarin we ook ons honderd jarig jubileum vieren - met veel plezier en vertrouwen tegemoet’, aldus voorzitter Durk Meijer.