• Drachten VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adema, RuthTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Alberda, RixtTeamspelerMiddenvelder
    Biegel, LindseyTeamspelerVerdediger
    Grave, CarlijnTeamspelerVerdediger
    Hoek, ClaireTeamspelerMiddenvelder
    Meijer, IngeTeamspelerMiddenvelder
    Netjes, JackelienTeamspelerVerdediger
    Spronk, ThirzaTeamspelerAanvaller
    Wal, Esther v.d.TeamspelerAanvaller
    Wijbenga, EstherTeamspelerVerdediger
    Wolfrat, ChristinaTeamspelerMiddenvelder
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 nov. 14:00ST Aengwirden/Akkrum VR1 - Drachten VR1Sportpark De Meine
    7 dec. 14:30Drachten VR1 - Oosterstreek VR1Sportpark De Peppel
    14 dec. 17:00Waskemeer VR1 - Drachten VR1Sportpark 't Ald Leger
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Drachten VR1 - SVO EBC/Delfstrahuizen VR15 - 0
    16 nov.Drachten VR1 - ST WTTC/Udiros VR26 - 2
  • Poulestanden Drachten VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten VR12200142126
    2ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR12101810-23
    3ST Aengwirden/Akkrum VR12002414-100

    Poulestanden Drachten VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR1742125121314
    2Oerterp VR154102171413
    3Mildam VR154012481612
    4V.V. Heerenveen VR264021311212
    5Oosterstreek VR173131020-1010
    6Drachten VR1421116887
    7SVO EBC/Delfstrahuizen VR15203161336
    8De Blesse VR16204719-126
    9Waskemeer VR151229815
    10Heerenveense Boys VR361141227-154
    11ST WTTC/Udiros VR251041120-93
    12ST Aengwirden/Akkrum VR15104718-113

    Poulestanden Drachten VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rouveen VR111007073
    2ST HOC/Valthermond VR111009363
    3Dwingeloo VR111008263
    4VC Trynwalden VR111006153
    5SPW VR111007343
    6ST Westerwolde/Veelerveen VR111005143
    7Oudega VR111004043
    8Oerterp VR111006333
    9Drachten VR111004133
    10Zevenhuizen VR111003033
    11FC Burgum VR311005323
    12SDS VR111004223
    13Vitesse'63 VR211003213
    14GVAV-Rapiditas VR111002113
    15Urk VR111002113
    16DVC Appingedam VR111001013
    17SVBO VR111001013
    18GAVC VR111001103
    19Gorecht VR211000003
    20S.V. Haulerwijk VR100000000
    21Zeerobben VR100000000
    22SVO EBC/Delfstrahuizen VR110011100
    23De Heracliden VR110010000
    24d' Olde Veste'54 VR2100123-10
    25SCN VR1100112-10
    26ST VAKO/Tynaarlo VR1100112-10
    27Hoogeveen VR1100101-10
    28Zwartemeerse Boys VR1100101-10
    29Nieuweschoot VR1100135-20
    30WTOC VR1100124-20
    31HS'88 VR2100136-30
    32QVC VR1100114-30
    33Oosterstreek VR1100103-30
    34Witteveense Boys'87 VR1100137-40
    35SV Bedum VR2100115-40
    36ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1100104-40
    37VVSV '09 VR1100116-50
    38Schoonebeek VR1100139-60
    39Peize VR1100128-60
    40Dalen VR1100107-70

    Poulestanden Drachten VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum VR300000000
    2Drachten VR100000000
    3DVC Appingedam VR100000000
    4Dwingeloo VR100000000
    5GAVC VR100000000
    6Gorecht VR200000000
    7GVAV-Rapiditas VR100000000
    8S.V. Haulerwijk VR100000000
    9ST HOC/Valthermond VR100000000
    10Oerterp VR100000000
    11Oudega VR100000000
    12SC Rouveen VR100000000
    13SDS VR100000000
    14SPW VR100000000
    15SVBO VR100000000
    16VC Trynwalden VR100000000
    17Urk VR100000000
    18Vitesse'63 VR200000000
    19ST Westerwolde/Veelerveen VR100000000
    20Zeerobben VR100000000
    21Zevenhuizen VR100000000