• Drachten JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Ayada, BilalTeamspelerAanvaller
    Boer, Robyn deTeamspelerDoelverdediger
    Borger, JoranTeamspelerVerdediger
    Dekens, MatthijsTeamspelerVerdediger
    Elzinga, ErwinTeamspelerVerdediger
    Hoek, DaanTeamspelerAanvaller
    Kaaboun, JherzinoTeamspelerAanvaller
    Mozes, MartijnTeamspelerAanvaller
    Pothoulakis, TimosTeamspelerMiddenvelder
    Vries, Jochem deTeamspelerAanvaller
    Vrieswijk, MelvinTeamspelerVerdediger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Drachten JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO19-11191146172928
    2S.V. Haulerwijk JO19-11171339221722
    3SJO Feanstars JO19-1116322617921
    4Kollum JO19-1116323325821
    5Roden JO19-1115243324917
    6Gomos JO19-1115243132-117
    7ONT JO19-1114252532-714
    8Gorredijk JO19-1114162731-413
    9ONR JO19-1114162428-413
    10Grijpskerk JO19-1114162333-1013
    11RWF JO19-1112182148-277
    12TLC JO19-21110101029-193

    Poulestanden Drachten JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO19-1330011659
    2ONT JO19-1320115876
    3Hardegarijp JO19-1310218993
    4SC Joure JO19-23003728-210

    Poulestanden Drachten JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO JO19-111008173
    2SJO JVZ JO19-111007073
    3VEV'67 JO19-111005053
    4Musselkanaal JO19-111005143
    5Be Quick 1887 JO19-211004043
    6d' Olde Veste'54 JO19-111005233
    7GVAV-Rapiditas JO19-111004133
    8ONS Sneek JO19-111004133
    9S.V. Haulerwijk JO19-111003033
    10LAC Frisia 1883 JO19-111004223
    11ST FC Meppel/Alcides JO19-211003123
    12Helpman JO19-111002023
    13SC Franeker JO19-111004313
    14LSC 1890 JO19-111002113
    15Workum JO19-111001013
    16Nieuw Buinen JO19-111003303
    17Veendam 1894 JO19-111003303
    18Be Quick 1887 JO19-111001103
    19Wildervank JO19-110013300
    20Annen JO19-110013300
    21Hoogezand JO19-110011100
    22Balk JO19-1100134-10
    23S.F. Deinum JO19-1100112-10
    24Drachten JO19-1100101-10
    25TLC JO19-1100124-20
    26DZOH JO19-1100113-20
    27Actief JO19-1100102-20
    28Buitenpost JO19-1100125-30
    29ST FC Meppel/Alcides JO19-1100114-30
    30SJO Amicitia-BG-ON JO19-1100114-30
    31ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1100103-30
    32VKW JO19-1100115-40
    33Noordster JO19-1100104-40
    34SJO Feanstars JO19-1100105-50
    35Twedo JO19-1100118-70
    36SVM JO19-1100107-70