• Drachten JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Ayada, BilalTeamspelerAanvaller
    Boer, Robyn deTeamspelerDoelverdediger
    Borger, JoranTeamspelerVerdediger
    Dekens, MatthijsTeamspelerVerdediger
    Elzinga, ErwinTeamspelerVerdediger
    Hoek, DaanTeamspelerAanvaller
    Kaaboun, JherzinoTeamspelerAanvaller
    Mozes, MartijnTeamspelerAanvaller
    Pothoulakis, TimosTeamspelerMiddenvelder
    Vries, Jochem deTeamspelerAanvaller
    Vrieswijk, MelvinTeamspelerVerdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:30Drachten JO19-1 - Gorredijk JO19-1Sportpark De Peppel
    1 dec. 14:30TLC JO19-2 - Drachten JO19-1Sportpark Rodenburg
    8 dec. 14:30Drachten JO19-1 - ONT JO19-1Sportpark De Peppel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Grijpskerk JO19-1 - Drachten JO19-11 - 8
    17 nov.Drachten JO19-1 - RWF JO19-16 - 0
  • Poulestanden Drachten JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO19-1861137142319
    2Kollum JO19-1852126161017
    3S.V. Haulerwijk JO19-1851230171316
    4SJO Feanstars JO19-184221912714
    5Gomos JO19-184222320314
    6Grijpskerk JO19-184041721-412
    7Roden JO19-183231918111
    8ONT JO19-183232023-311
    9Gorredijk JO19-183141923-410
    10ONR JO19-182151423-97
    11RWF JO19-182061942-236
    12TLC JO19-28008418-140

    Poulestanden Drachten JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO19-1330011659
    2ONT JO19-1320115876
    3Hardegarijp JO19-1310218993
    4SC Joure JO19-23003728-210

    Poulestanden Drachten JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO JO19-111008173
    2SJO JVZ JO19-111007073
    3VEV'67 JO19-111005053
    4Musselkanaal JO19-111005143
    5Be Quick 1887 JO19-211004043
    6d' Olde Veste'54 JO19-111005233
    7GVAV-Rapiditas JO19-111004133
    8ONS Sneek JO19-111004133
    9S.V. Haulerwijk JO19-111003033
    10Frisia JO19-111004223
    11ST FC Meppel/Alcides JO19-211003123
    12Helpman JO19-111002023
    13SC Franeker JO19-111004313
    14LSC 1890 JO19-111002113
    15Workum JO19-111001013
    16Nieuw Buinen JO19-111003303
    17Veendam 1894 JO19-111003303
    18Be Quick 1887 JO19-111001103
    19Wildervank JO19-110013300
    20Annen JO19-110013300
    21Hoogezand JO19-110011100
    22Balk JO19-1100134-10
    23S.F. Deinum JO19-1100112-10
    24Drachten JO19-1100101-10
    25TLC JO19-1100124-20
    26DZOH JO19-1100113-20
    27Actief JO19-1100102-20
    28Buitenpost JO19-1100125-30
    29ST FC Meppel/Alcides JO19-1100114-30
    30SJO Amicitia-BG-ON JO19-1100114-30
    31ST Steenwijkerwold/Oldemarkt JO19-1100103-30
    32VKW JO19-1100115-40
    33Noordster JO19-1100104-40
    34SJO Feanstars JO19-1100105-50
    35Twedo JO19-1100118-70
    36SVM JO19-1100107-70