• Drachten JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hoekstra, TwanTeamspeler
    Jellema, TidoTeamspeler
    Meetsma, JonasTeamspeler
    Riemersma, TimTeamspeler
    Veenstra, NickTeamspeler
    Vrijburg, YancoTeamspeler
    Winter, StijnTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 11:00Balk JO13-1 - Drachten JO13-1Sportpark De Wilgen
    30 nov. 11:45Drachten JO13-1 - SC Joure JO13-2Sportpark De Peppel
    7 dec. 10:45Gorredijk JO13-1 - Drachten JO13-1Sportpark Kortezwaag
    14 dec. 09:00Buitenpost JO13-1 - Drachten JO13-1Sportpark De Swadde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.SC Bolsward JO13-2 - Drachten JO13-10 - 12
    16 nov.Drachten JO13-1 - ST Woudsend/De Walde JO13-14 - 3
  • Poulestanden Drachten JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO RVLC JO13-165103682816
    2Gorredijk JO13-164202732414
    3Drachten JO13-1641129111813
    4Jubbega JO13-1G740336132312
    5Balk JO13-1632125111411
    6ST Woudsend/De Walde JO13-153114073310
    7Irnsum JO13-172051638-226
    8Akkrum JO13-161141236-244
    9SC Joure JO13-26015656-501
    10SC Bolsward JO13-27016751-441

    Poulestanden Drachten JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten JO13-13300195149
    2ONB JO13-1320110556
    3ONT JO13-131027703
    4Drachtster Boys JO13-23003120-190

    Poulestanden Drachten JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO JO13-111009093
    2Buitenpost JO13-111009093
    3BATO JO13-111007073
    4SJO WIJC JO13-111007073
    5Omlandia JO13-111008263
    6Annen JO13-111006063
    7SJO ASVB/Wedde JO13-1G11006063
    8SC Franeker JO13-111005053
    9Akkrum JO13-111005143
    10Leovardia JO13-111005143
    11SJO Dalen/DSC JO13-111005143
    12Olympia'28 JO13-1G11004133
    13Emmen JO13-111003033
    14Balk JO13-111004223
    15Roden JO13-111004223
    16Urk JO13-311004223
    17Gorredijk JO13-111003123
    18Drachten JO13-111005413
    19fc Harlingen JO13-111003213
    20Achilles 1894 JO13-211002113
    21SJO Coendersborg JO13-111002113
    22VC Trynwalden JO13-111001013
    23FC Assen JO13-211002203
    24SC Stadspark JO13-100000000
    25SJO ZVC'14 JO13-110012200
    26Kollum JO13-1100145-10
    27SJO Arum/Stormvogels '64 JO13-1100123-10
    28TLC JO13-1100112-10
    29VKW JO13-1100112-10
    30S.F. Deinum JO13-1100101-10
    31CVVO JO13-1100124-20
    32SJO RVLC JO13-1100124-20
    33Velocitas 1897 JO13-1100124-20
    34S.V. Haulerwijk JO13-1G100113-20
    35DESZ JO13-1100114-30
    36SJO SWB JO13-1G100103-30
    37Delfstrahuizen JO13-1100115-40
    38Fit Boys JO13-1100115-40
    39ST Stiens/DTD JO13-1100115-40
    40Workum JO13-1100105-50
    41FC Lewenborg JO13-2100128-60
    42LEO (Loon) JO13-2100106-60
    43ZNC JO13-1100106-60
    44Actief JO13-1100107-70
    45ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1100107-70
    46Musselkanaal JO13-1100109-90
    47Zwaagwesteinde JO13-1100109-90

    Poulestanden Drachten JO13-1 (B3820 Onder 13 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 JO13-200000000
    2Akkrum JO13-100000000
    3Annen JO13-100000000
    4FC Assen JO13-200000000
    5Balk JO13-100000000
    6BATO JO13-100000000
    7Buitenpost JO13-100000000
    8Drachten JO13-100000000
    9Emmen JO13-100000000
    10SC Franeker JO13-100000000
    11Gorredijk JO13-100000000
    12fc Harlingen JO13-100000000
    13Leovardia JO13-100000000
    14Olympia'28 JO13-1G00000000
    15Omlandia JO13-100000000
    16Roden JO13-100000000
    17SJO ASVB/Wedde JO13-1G00000000
    18SJO WIJC JO13-100000000
    19SJO Coendersborg JO13-100000000
    20SJO Dalen/DSC JO13-100000000
    21SC Stadspark JO13-100000000
    22SVBO JO13-100000000
    23VC Trynwalden JO13-100000000
    24Urk JO13-300000000