• Drachten 5 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Erik van denTeamspeler
    King, RickTeamspeler
    Kloosterman, NielsTeamspeler
    Nijboer, SiebeTeamspeler
    Nispen, Jordy vanTeamspeler
    Pool, ArthonTeamspeler
    Roos, Robbin deTeamspeler
    Veenstra, ThomTeamspeler
    Vries, Henk deTeamspeler
    Werff, Jurjan van derTeamspeler
    Werff, Sander van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 nov. 20:15Drachten 5 - Aengwirden 2Sportpark De Peppel
    25 nov. 11:00Surhuisterveen 2 - Drachten 5Sportpark 't Ketting
    2 dec. 12:30Drachten 5 - Trinitas 2Sportpark De Peppel
    9 dec. 10:00SC Boornbergum'80 2 - Drachten 5Sportpark De Kampslach
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.Drachten 3 - Drachten 53 - 1
    16 nov.Udiros 2 - Drachten 53 - 8
  • Poulestanden Drachten 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 53300174139
    2Tijnje 23201710-36
    3SC Boornbergum'80 33102911-23
    4Wispolia 23003513-80

    Poulestanden Drachten 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Muntendam 311007073
    2Usquert 111008263
    3Haren 211007163
    4Asser Boys 311007253
    5LSC 1890 511005053
    6Zwartemeerse Boys 311007343
    7Rolder Boys 311006243
    8SC Stadspark 511006243
    9Groen Geel 411005143
    10Lemmer vv 211005143
    11OZW 311005143
    12Siddeburen 311005143
    13SC Erica 411004133
    14Musselkanaal 311004133
    15Blauw Geel'15 111003033
    16Kwiek 211003033
    17De Blesse 211006423
    18BATO 3 (zo)11005323
    19HOC 211004223
    20Kielwindeweer 111004223
    21Gieten 311003123
    22Zuidwolde 411003123
    23Pekelder Boys 211002023
    24Roden 311006513
    25vv Stânfries 211006513
    26SC Emmeloord 411004313
    27WKE '16 311004313
    28LSC 1890 411003213
    29SWZ Boso Sneek 311002113
    30Dalen 511001013
    31Harkstede 211005503
    32Jubbega 411003303
    33Alcides 300000000
    34Beilen 500000000
    35Bellingwolde 200000000
    36Pekelder Boys 300000000
    37FC Ter Apel '96 300000000
    38WKE '16 400000000
    39SVMH 210015500
    40Oldeholtpade Zo-310013300
    41V.V. Heerenveen 3100156-10
    42SC Stadspark 4100156-10
    43Jubbega 3100134-10
    44Westerwolde 2100134-10
    45Bergum 3100123-10
    46De Wilper Boys 2100112-10
    47Havelte 2100101-10
    48MKV'29 3100146-20
    49NEC Delfzijl 3100135-20
    50Gieten 4100124-20
    51Peize 3100124-20
    52Asser Boys 4100113-20
    53SVV'04 3100113-20
    54DVC'59 2100102-20
    55MSC/Amslod 2100114-30
    56vv Sweel 4100114-30
    57Heiligerlee 3100103-30
    58Noordster 3100103-30
    59Stadskanaal 3100137-40
    60Friesland 3100126-40
    61FC Klazienaveen 3100126-40
    62Buitenpost 1100115-40
    63Warga 2100115-40
    64ZNC 4100115-40
    65Zondag 2100115-40
    66Drachten 5100127-50
    67Oldeholtpade 4100105-50
    68Gruno 5100128-60
    69LAC Frisia 1883 5100117-60
    70Zuidlaarderveen 2100107-70

    Poulestanden Drachten 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen 365102532216
    2LSC 1890 464112213913
    3Drachten 364021812612
    4Trinitas 2632128141411
    5Drachten 56213202007
    6Lemmer vv 262131116-57
    7SC Boornbergum'80 252031021-116
    8Surhuisterveen 251221118-75
    9Buitenpost 161141523-84
    10Udiros 24103922-133
    11Aengwirden 24013310-71