• Drachten 2 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boonstra, JosTeamspeler
    Boubane, FrancoisTeamspeler
    Buitkamp, AlwinTeamspeler
    Buitkamp, SanderTeamspeler
    Geyik, OmerTeamspeler
    Jacobi, ReinTeamspeler
    Laan, Frits vdTeamspeler
    Mast, JeffreyTeamspeler
    Meijer, FrankTeamspeler
    Veenstra, SanderTeamspeler
    Visser, BerendTeamspeler
    Vries, Hessel Okke deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 10:30Drachten 2 - Friesland 2Sportpark De Peppel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.DTD 2 - Drachten 22 - 0
    19 mei.LSC 1890 3 - Drachten 23 - 0
  • Poulestanden Drachten 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 23300341339
    2Bergum 33201910-16
    3Houtigehage 231021315-23
    4ONB 33003535-300

    Poulestanden Drachten 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTD 221154271294249
    2Drachten 221153364224248
    3LSC 1890 321144390325846
    4SC Franeker 222143569472245
    5Oosterlittens 22197550381234
    6Mildam 222104852421034
    7Bakkeveen 22164115175-2422
    8Gorredijk 22163124581-3621
    9Akkrum 22153133353-2018
    10Friesland 22152144469-2517
    11MKV'29 22136122352-2915
    12VC Trynwalden 22123163486-529

    Poulestanden Drachten 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 511006153
    2Blauw Wit '34 211006243
    3Drachtster Boys 311005143
    4Broekster Boys 211003033
    5FVC 211003123
    6Buitenpost 211002023
    7SC Joure 211002023
    8CVVO 211005413
    9Balk 211003213
    10't Fean'58 211003213
    11ONS Sneek 211003213
    12DTD 211001103
    13Jubbega 210011100
    14Oudehaske 2100145-10
    15Heerenveense Boys 2100123-10
    16LSC 1890 3100123-10
    17LSC 1890 2100123-10
    18MKV'29 2100113-20
    19Drachtster Boys 2100102-20
    20Zeerobben 3100102-20
    21AVC 2100103-30
    22SDS 2100126-40
    23GAVC 2100115-40
    24Drachten 2100116-50