• Drachten 2 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boonstra, JosTeamspeler
    Boubane, FrancoisTeamspeler
    Buitkamp, AlwinTeamspeler
    Buitkamp, SanderTeamspeler
    Geyik, OmerTeamspeler
    Jacobi, ReinTeamspeler
    Laan, Frits vdTeamspeler
    Mast, JeffreyTeamspeler
    Meijer, FrankTeamspeler
    Veenstra, SanderTeamspeler
    Vries, Hessel Okke deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 11:00MKV'29 2 - Drachten 2Sportpark Nylan
    31 mrt. 11:00Bakkeveen 2 - Drachten 2Sportpark Bakkeveen
    14 apr. 11:00Akkrum 2 - Drachten 2Sportpark De Meine
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.VC Trynwalden 2 - Drachten 21 - 2
    17 mrt.Drachten 2 - Oosterlittens 23 - 0
  • Poulestanden Drachten 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 23300341339
    2Bergum 33201910-16
    3Houtigehage 231021315-23
    4ONB 33003535-300

    Poulestanden Drachten 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 215122153134038
    2DTD 215113158223636
    3LSC 1890 316112369254435
    4SC Franeker 2169254237529
    5Oosterlittens 21675439291026
    6Mildam 2146263427720
    7Akkrum 2144372336-1315
    8Bakkeveen 2154383859-2115
    9MKV'29 2153391538-2312
    10Friesland 2143292844-1611
    11Gorredijk 2143293053-2311
    12VC Trynwalden 21621132773-467

    Poulestanden Drachten 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 511006153
    2Blauw Wit '34 211006243
    3Drachtster Boys 311005143
    4Broekster Boys 211003033
    5FVC 211003123
    6Buitenpost 211002023
    7SC Joure 211002023
    8CVVO 211005413
    9Balk 211003213
    10't Fean'58 211003213
    11ONS Sneek 211003213
    12DTD 211001103
    13Jubbega 210011100
    14Oudehaske 2100145-10
    15Heerenveense Boys 2100123-10
    16LSC 1890 2100123-10
    17LSC 1890 3100123-10
    18MKV'29 2100113-20
    19Drachtster Boys 2100102-20
    20Zeerobben 3100102-20
    21AVC 2100103-30
    22SDS 2100126-40
    23GAVC 2100115-40
    24Drachten 2100116-50