• Drachten 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, YouriTeamspeler
    Evenhuis, RobbertTeamspeler
    Goeree, JesseTeamspeler
    Hardenbol, DennisTeamspeler
    Knezovic, MarinTeamspeler
    Kreeft, DylanTeamspeler
    Kuperus, LarsTeamspeler
    Kuperus, TimTeamspeler
    Mulder, JelteTeamspeler
    Slot, JesmerTeamspeler
    Spa, Kelvin MaximoTeamspeler
    Wilming, GuidoTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 14:30Drachten 1 - Friesland 1Sportpark De Peppel
    31 mrt. 14:30Drachten 1 - Akkrum 1Sportpark De Peppel
    7 apr. 14:00VC Trynwalden 1 - Drachten 1Sportpark Keatsjemuoilan
    14 apr. 14:30Drachten 1 - GSAVV Forward 1Sportpark De Peppel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Drachten 1 - v.v. Dronrijp 15 - 0
    17 mrt.SC Bolsward 1 - Drachten 10 - 1
  • Poulestanden Drachten 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 115130236142239
    2Gruno 1169434639731
    3SC Franeker 11794444301431
    4Groninger Boys 1179173438-428
    5Akkrum 11782740301026
    6v.v. Dronrijp 1178273133-226
    7Geel Wit 11681732221025
    8GSAVV Forward 11781847321525
    9Friesland 1165472638-1219
    10VC Trynwalden 1165293140-917
    11SC Bolsward 11742112231-914
    12MKV'29 1163491630-1413
    13Nicator 11523101947-289

    Poulestanden Drachten 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 13300193169
    2ONB 1311158-34
    3Donkerbroek 13102412-83
    4Houtigehage 1301227-51

    Poulestanden Drachten 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachtster Boys 11100121113
    2LAC Frisia 1883 111008173
    3SWZ Boso Sneek 111007073
    4Be Quick D 111005143
    5Hardegarijp 111005143
    6Dokkum 111004133
    7SDS 111004133
    8Bakkeveen 111003033
    9Bergum 111003033
    10Buitenpost11003033
    11V.V. Heerenveen 111003033
    12SWZ Boso Sneek 111003033
    13Zeerobben 111003033
    14Zwaagwesteinde 111003033
    15Broekster Boys 111003123
    16v.v. Dronrijp 111003123
    17BCV 111002023
    18SC Twijzel 111002023
    19Leovardia 111003213
    20Trinitas 111003213
    21Balk 111002113
    22Harkemase Boys 211002113
    23V.V. Heeg 111001013
    24Oldeholtpade 111003303
    25VC Trynwalden 111002203
    26Read Swart 111001103
    27QVC 110013300
    28NOK 110012200
    29Anjum 110011100
    30De Blesse 1100123-10
    31Delfstrahuizen 1100123-10
    32DIO Oosterwolde 1100112-10
    33Oudehaske 1100112-10
    34Blauw Wit '34 1100101-10
    35SC Franeker 1100113-20
    36Rijperkerk 1100113-20
    37't Fean'58 1100102-20
    38S.V. Haulerwijk 1100102-20
    39Makkum 1100114-30
    40Waskemeer 1100114-30
    41St.Annaparochie 1100103-30
    42SC Boornbergum'80 1100103-30
    43Drachten 1100103-30
    44Friesland 1100103-30
    45Nieuweschoot 1100103-30
    46Renado 1100103-30
    47RWF 1100103-30
    48Akkrum 1100115-40
    49AVC 1100115-40
    50Geel Wit 1100118-70
    51Scharnegoutum'70 1100107-70
    52Oostergo 11001112-110