• Drachten 1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Erik van denTeamspelerAanvaller
    Bijma, MarkTeamspelerAanvaller
    Bos, RenzoTeamspelerMiddenvelder
    Dekens, KasperTeamspelerAanvaller
    Dragt, JeroenTeamspelerKeeper
    Elzinga, ErwinTeamspelerAanvaller
    Grave, MaikTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Melvin deTeamspelerVerdediger
    Kingma, RobinTeamspelerVerdediger
    Kreeft, DylanTeamspelerVerdediger
    Kuperus, LarsTeamspelerVerdediger
    Kuperus, TimTeamspelerVerdediger
    Mast, JeffreyTeamspelerMiddenvelder
    Meulen, Lennart v.d.TeamspelerVerdediger
    Meulen, Thomas van derTeamspelerVerdediger
    Mozes, MartijnTeamspelerAanvaller
    Nispen, Jordy vanTeamspelerAanvaller
    Smits, MaikoTeamspelerMiddenvelder
    Spa, Kelvin MaximoTeamspelerVerdediger
    Veenstra, ThomTeamspelerAanvaller
    Vries, Jochem deTeamspelerKeeper
    Weishaupt, KarsTeamspelerVerdediger

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma MO19-1

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 meiDrachten 1 - DTD 16 - 1
  • Poulestanden Drachten 1 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gorredijk 126164659441552
    2Drachten 126146666353148
    3Akkrum 126145758421647
    4Trinitas 126125963501341
    5sv Olyphia 126117855441140
    6Oerterp 12611695348539
    7fc Harlingen 126114115152-137
    8Friesland 126114114648-237
    9Read Swart 126106104136536
    10Renado 126113124041-136
    11Oosterlittens 12678114462-1829
    12FC Oldemarkt 12674154060-2025
    13DTD 12657144066-2622
    14De Blesse 12647153664-2819

    Poulestanden Drachten 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten 1321011297
    2Tijnje 1321011567
    3De Sweach 1301227-51
    4FC Fochteloo 13012111-101

    Poulestanden Drachten 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen 11100110113
    2Blauw Wit '34 11100100103
    3ONS Sneek 111008263
    4Leovardia 111006153
    5Jubbega 111005053
    6AVC 111005143
    7LSC 1890 111005143
    8Friesland 111005233
    9Balk 111004133
    10Broekster Boys 111004133
    11Drachtster Boys 111004133
    12S.C. Stiens 111004133
    13RWF 111003033
    14Drachten 111004223
    15Buitenpost 111003123
    16LAC Frisia 1883 111002023
    17Hardegarijp 111004313
    18Be Quick D 111003213
    19Makkum 111003213
    20CVVO 111002113
    21HJSC 111002113
    22Noordbergum 111002113
    23Minnertsga 111001103
    24Ropta Boys 110011100
    25DWP 1100134-10
    26Akkrum 1100123-10
    27SC Kootstertille 1100123-10
    28Oerterp 1100112-10
    29ONT 1100112-10
    30FC Surhústerfean 1100112-10
    31Workum 1100124-20
    32Gorredijk 1100113-20
    33SC Twijzel 1100102-20
    34FC Oldemarkt 1100125-30
    35SC Boornbergum'80 1100114-30
    36Heerenveense Boys 1100114-30
    37Oldeholtpade 1100114-30
    38FC Wolvega 1100114-30
    39Read Swart 1100103-30
    40FC Birdaard 1100115-40
    41Geel Wit 1100115-40
    42V.V. Heeg 1100116-50
    43SC Veenwouden 1100105-50
    44Eastermar 1100128-60
    45Trinitas 11001010-100
    46Dokkum 11001011-110

    Poulestanden Drachten 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONS Sneek 111007073
    2LSC 1890 111006063
    3Be Quick D 111005143
    4Blauw Wit '34 111004043
    5S.C. Stiens 111004043
    6Leovardia 111003033
    7Broekster Boys 111004403
    8Hardegarijp 111003303
    9Jubbega 111002203
    10LAC Frisia 1883 111001103
    11Drachten 111000003
    12Drachtster Boys 110014400
    13RWF 110013300
    14Balk 110012200
    15Buitenpost 110011100
    16V.V. Heerenveen 110010000
    17Friesland 1100103-30
    18AVC 1100115-40
    19Minnertsga 1100104-40
    20Noordbergum 1100104-40
    21HJSC 1100106-60
    22Makkum 1100107-70

    Poulestanden Drachten 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 3e ronde KO )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau 111005053
    2Be Quick D 111006333
    3Gorecht 111005233
    4DZOH 111004133
    5FC Meppel 111004133
    6ONS Sneek 111002023
    7Germanicus 111004313
    8Rolder Boys 111003213
    9Broekster Boys 111002113
    10Peize 111002113
    11SVBO 111002113
    12Wildervank 111002203
    13Leovardia 111002203
    14Blauw Wit '34 111001103
    15PKC'83 111001103
    16LSC 1890 110012200
    17S.C. Stiens 110012200
    18Be Quick 1887 110011100
    19Hardegarijp 110011100
    20Drachten 1100134-10
    21Flevo Boys 1100123-10
    22Jubbega 1100112-10
    23VEV'67 1100112-10
    24De Weide 1100112-10
    25Noordster 1100102-20
    26Dalen 1100136-30
    27Vitesse'63 1100125-30
    28GRC Groningen 1100114-30
    29Helpman 1100114-30
    30LAC Frisia 1883 1100105-50

    Poulestanden Drachten 1 ( 2e klasse/3e klasse 2e kl. H/I - 3e kl. A/B/C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordster 111005143
    2sv Olyphia 111004043
    3Beilen 111004133
    4Sellingen 111004223
    5EMMS 111003123
    6Musselkanaal 111003123
    7Ruinen 111001103
    8Stadskanaal 110011100
    9Akkrum 1100124-20
    10Groninger Boys 1100113-20
    11VENO 1100113-20
    12SC Erica 1100114-30
    13Drachten 1100115-40
    14Pesse 1100104-40