• Dit is dé perfecte oplossing om jezelf te ontwikkelen in het jeugdvoetbal….

  24 jan 2024
  |
  • 0
 • Ben jij een goede hoofd jeugdopleiding, kan je goed trainers begeleiden of ben je zelf een jeugdtrainer die zichzelf graag verder ontwikkelt? Of ben je een ouder van een kind die al bij ons voetbalt?
  Dan zoeken we JOU!

  Vv Drachten is een bloeiende club midden in de samenleving.
  Met belangrijke kernwaarden voor de jeugd:
  Bij ons heeft ieder lid recht op dezelfde faciliteiten!
  Daarom trainen de leeftijdscategorieën gezamenlijk en leert ieder kind voetballen via een vaste leerlijn. En dus kan iedereen trainer bij ons zijn.

  Wil je daar ook graag bij horen?

  Er is altijd plek voor ouders van kinderen die al lid zijn en best (af en toe) willen helpen op het veld. En voor trainers die zich graag verder willen ontwikkelen als jeugdtrainer. Of voor stagiair(e)s. Of voor trainers met ervaring die het leuk vinden andere trainers beter te maken.

  Meld je daarom via hjo@vvdrachten.nl als je interesse hebt in een rol bij v.v. Drachten als:

  • Hoofd Jeugdopleiding voor het bewaken van de leerlijn (beleid) en het helpen van de hoofdtrainers. Samen met hen vorm jij de Technische Commissie, die zich bezighoudt met inhoudelijke voetbalzaken.
  • Hoofdtrainer van een leeftijdscategorie voor het verzorgen van de trainingen, het helpen bij het volgen van de leerlijn en het beter maken van de trainers. Alle organisatorische en administratieve taken liggen bij de coördinator van deze categorie.
  • Coördinator binnen een leeftijdscategorie, voor mensen die misschien liever niet op het veld staan, maar wel heel graag hun organisatorische kwaliteiten willen inzetten voor onze vereniging.
  • Trainer binnen een leeftijdscategorie, die aan de hand van een hoofdtrainer en de oefenstof in een app op de telefoon samen onze kinderen beter leert voetballen.
  • Assistent-trainer binnen een leeftijdscategorie, die de trainer op het veld helpt binnen de mogelijkheden die je voor jezelf ziet. Ook een mooie instap-rol om kennis te maken met hoe leuk het is om met kinderen op het veld bezig te zijn.