• Promotie naar 2de klasse, Gefeliciteerd!
 • Woensdag 19 juni 20:00 uur speciale kennismakingstraining!

  2 jun 2019
 • Doe mee op woensdag 19 juni om 20:00 uur met een speciale kennismakingstraining!

  Vv Drachten wil komend seizoen starten met 35+ vrouwenvoetbal.

  Heb je altijd al willen voetballen of ben je ooit gestopt maar wil je weer spelen? Meld je dan aan!

  Speciaal voor alle enthousiastelingen hebben we een kennismakingstraining georganiseerd. Dinsdag 19 juni om 20:00 uur vindt de kennismakingstraining plaats. Zo kun je zelf ervaren of het 35+ vrouwenvoetbal iets is voor jou.

  Komend seizoen
  De bedoeling is dat we het eerste half jaar beginnen met 1x in de week te trainen om in conditie te komen, het spelletje onder de knie te krijgen en om elkaar te leren kennen. Ook willen we een paar oefenwedstrijden gaan spelen. Na de winter willen we dan ook daadwerkelijk competitie gaan spelen.

  Dus ben je 35 jaar of ouder? Heb je affiniteit met voetbal? Schroom dan niet contact op te nemen met Cor Wigmans
  App of sms naar 06-53504648 of stuur een e- mail  naar coordinator_vr@vvdrachten.nl. De kennismakingstraining is vrijblijvend en verplicht je tot niets. Kun je 19 juni niet, maar heb je toch interesse, laat het me weten!

  Met sportieve groet,

  Cor Wigmans

 •