• Vanaf het seizoen 2022/2023 is ook EmVeDe Interim & Finance toegetreden tot de Businessclub van vv Drachten.
  Martin van Dekken (zie foto), als eigenaar en Registeraccountant van EmVeDe Interim & Finance, kan worden ingehuurd voor het begeleiden van financiรซle boekenonderzoeken bij overnames, interim-werkzaamheden als financieel directeur/controller en andersoortige financiรซle (advies)opdrachten.

  โ€˜โ€™Naast functies bij andere voetbalclubs in het Noorden, wil ik ook aan lokale clubs een positieve bijdrage leverenโ€™โ€™ vertelt Martin.

  vv Drachten is een mooie club, waar Martin dan ook businesslid van is geworden en daarvoor ook al vaak aanwezig was als voetballiefhebber.

  โ€œvv Drachten heeft een actieve en groeiende businessclub, die door enthousiaste vrijwilligers wordt geleid, maar met name een echte familieclub is. Het 100-jarig jubileumfeest van afgelopen september was daar een zeer goed voorbeeld vanโ€™โ€™, aldus Martin van Dekken.

  Op naar een mooie langdurige samenwerking!

  De borden zijn geleverd door Bouwcenter Eppinga en de stickers geplakt door Robert van Dam (Van Dam Lichtreclame).

  #vvdrachten #EmVeDe #samenzijnwijvvdrachten