• 𝐌𝐨𝐨𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐣𝐞𝐞𝐧𝐤𝐨𝐦𝐬𝐭 𝐕𝐓𝐎𝐍 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐣𝐞𝐮𝐠𝐝𝐭𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞𝐫(𝐬𝐭)𝐞𝐫𝐬 𝐯𝐯 𝐃𝐫𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧!

  18 nov 2022
  |
  • 0
 • Onder leiding van Siemen Lindenboom (VTON) en Richard Jellema (TC) zijn gisteren maar liefst 29 jeugdtrain(st)ers bij een eerste studiebijeenkomst voor trainers aanwezig geweest. Op deze avond is de leerlijn van VTON besproken, waarin met name de veldorganisatie centraal stond om structuur en opbouw in de trainingen aan te bieden.

  Naast de nodige theorie heeft Siemen dit ook in de praktijk gebracht middels een veldtraining. De JO11-2 met aanvulling spelers JO11-1 hebben dit keurig uitgevoerd. Na een korte evaluatie zijn de trainers met opdrachten (huiswerk) naar huis gestuurd voor de tweede bijeenkomst in januari 2023. Op naar een volgende succesvolle bijeenkomst!

  #samenzijnwijvvdrachten #vvdrachten #opleiden #vton

  𝐌𝐨𝐨𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐣𝐞𝐞𝐧𝐤𝐨𝐦𝐬𝐭 𝐕𝐓𝐎𝐍 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐣𝐞𝐮𝐠𝐝𝐭𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞𝐫(𝐬𝐭)𝐞𝐫𝐬 𝐯𝐯 𝐃𝐫𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧!

  𝐌𝐨𝐨𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐣𝐞𝐞𝐧𝐤𝐨𝐦𝐬𝐭 𝐕𝐓𝐎𝐍 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐣𝐞𝐮𝐠𝐝𝐭𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞𝐫(𝐬𝐭)𝐞𝐫𝐬 𝐯𝐯 𝐃𝐫𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧! 2

  𝐌𝐨𝐨𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐣𝐞𝐞𝐧𝐤𝐨𝐦𝐬𝐭 𝐕𝐓𝐎𝐍 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐣𝐞𝐮𝐠𝐝𝐭𝐫𝐚𝐢𝐧𝐞𝐫(𝐬𝐭)𝐞𝐫𝐬 𝐯𝐯 𝐃𝐫𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧! 1